Něco jako životopis ...

Narodil jsem se 24.března 1977 v Olomouci. Po devíti letech zevlování na základce jsem byl vyslán na SPŠ Bruntál, obor Provoz a údržba silničních vozidel. Výhodou byl pobyt na intru, spousta nových kámošů a parádní pařby. Škoda je že kromě lásky k pivu a společnosti mi nic jinýho asi nedala.
Po maturitě v květnu 1996 jsem se flákal na pracáku, po třech měsících (shoda s délkou zkušební doby je čistě náhodná ;-))střídal sem tam nějakou prácičku, skoro 2 roky jsem vydržel ve velkoobchodě se svítidly, nejdřív jako obchoďák po kterým nikdo nic nechtěl (zlatý časy) a pak jako záchranář zboží okoupanýho při povodni v roce 1997. Po opětovném odpočinku na ÚP se mi do cesty připletl olomoucký Globus, kde jsem si užíval v zahradním centru 15 měsíců. Vylili mě tam odsud asi proto, že se nemohli dívat, jak si to nicnedělání užívám, což asi sami tak hezky nedokázali. No a za necelé dva měsíce nato jsem zakotvil ve firmě Geco, kde od roku 2002 válčím až do dnes. Začínal jsem tam jako skladník, teď už pár let ale objíždím hospody a starám se o cigaretový automaty. Takže přeju dlouhý život všem kuřákům, jen tak dál, ať mi ta prácička ještě chvilku vydrží.
Ze zálib, jak jsem psal už výše, mě baví pivo, ale ne doma, zásadně jenom v dobré společnosti o kterou naštěstí díky mým super kamarádům a především kamarádkám nemám, myslím, nouzi. Takže díky jim za všecko!!! Jinak jsem fanda rally, taky rád cestuju a jezdím na kole.
Bydlím od narození v Horce nad Moravou a nechystám se to měnit.
To je asi tak jádro toho co bych na sebe mohl naprášit...
Copyright © 2011 by "Santos"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: santos@petrnykl.cz
O mně